اخذ امتحان ورودی آماده گی تافل

sreu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۰:۲
dfd

این برنامه که از طرف آمریت خدمات محصلان به همکاری موسسه حمایت از تعلیم وتربیه جوانان (YESSO) راه اندازی شده بود روز یکشنبه مورخ ۱۲ ثور۱۴۰۰، با حضورداشت محترم پوهنوال لیلما شریفی یما رئیس پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی، محترم پوهندوی ذکیه ظاهر شریفیان معاون امور محصلان، محترم راضیه عمر آمر خدمات محصلان، محترم عبدالرشید سامع ترینر آموزشی پوهنتون ومحترم عبدالمبین عضو موسسه حمایت از تعلیم وتربیه جوانان، از ۹۴ تن محصلان و تعدادی کارمندان بخش اداری پوهنتون که در این برنامه ثبت نموده بودند اخذ گردید. که درنخست محترم پوهنوال لیلما شریفی یما رئیس پوهنتون این برنامه را خیلی با اهمیت تعریف نموده و از آمریت محترم خدمات محصلان تقاضا نمودند که برنامه های دیگر را جهت ارتقای ظرفیت محصلان دایر نماید. سپس محترم پوهندوی ذکیه ظاهر شریفیان معاون امور محصلان در رابطه به اهمیت این برنامه صحبت نمودند. و از اعضای محترم موسسه حمایت از تعلیم وتربیه جوانان ابراز سپاس وقدردانی کرده و به محصلان خطاب نمودند که از این برنامه استفاده اعظمی نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۰:۲
Background image

اخذ امتحان ورودی آماده گی تافل

این برنامه که از طرف آمریت خدمات محصلان به همکاری موسسه حمایت از تعلیم وتربیه جوانان (YESSO) راه اندازی شده بود روز یکشنبه مورخ ۱۲ ثور۱۴۰۰، با حضورداشت محترم پوهنوال لیلما شریفی یما. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۹:۵۳
Background image

افتتاح دفتر آماده گی برای ایجاد دیپارتمنت مددکاری اجتماعی

به تاریخ هفتم ثور سال ۱۴۰۰ پوهنځی روانشناسی به کمک تخنیکی موسسه JRS و کمک مالی کمیته ناروی برای افغانستان به مبلغ ( ۴۱۴۶$ آمریکایی) که معادل (۳۲۲۵۵۸) افغانی می گردد، اجناس دفتری آماده و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۹ - ۹:۵
Background image

۶ ثور ۱۴۰۰ وزارت تحصیلات عالی

از خدمات ارزنده و تلاش های استادان نهاد های تحصیلات عالی که دور اول در تهیه و تکمیل 5 کورس آنلاین که در پلاتفورم edx به نشر رسیده است امروز طی محفلی در وزارت تحصیلات عالی قدرانی بعمل. . .

BACK TO NEWS