اطلاعیه

sreu_admin
dfdf

 

با تاثر و تأسف فراوان اطلاع يافتیم که والده محترم پوهاند عبدالعزیز یوسفزی استاد دیپارتمنت زبان عربی داعی اجل را لبیک گفته و به رحمت حق پيوسته و جنازه مرحومه قبلاً در حضیره آبایی شان به خاک سپرده شده است .

انالله و اناالیه راجعون

بدین وسیله به اطلاع تمام استادان ، کارمندان، دوستان و محصلان گرامی رسانیده میشود، که مراسم فاتحه مرحومه به روز شنبه ۱۳ جدی از ساعت ۱۱ الی ۱۲ ظهر در مسجد جامع پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی گرفته می شود ، دوستان مطلع باشند.

ضمناً هیأت رهبری پوهنتون مراتب تسلیت و غم شریکی خویش را با استاد يوسفزى، خانواده و دوستان مرحومه ابراز نموده، از بارگاه ايزد منان برای مرحومه بهشت برین استدعا می نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۱:۳۷
Background image

اطلاعیه

به اطلاع عموم استادان، کارمندان، کارگران و فامیلی های محترم استادان مستقر در بلاک های رهایشی پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی رساینده میشود که مورخ ۱۸و ۱۹ برج ثور سال جاری تیم . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۹:۵۷
Background image

اطلاعیه

آمریت انسجام خدمات محصلان به همکاری موسسه خدمات مهاجرین جسویت(J.R.S)در نظر دارد که برنامه آموزشی زبان انگلیسی را در سه سطح ( ابتدایی، متوسطه وعالی ) برای محصلان پوهنتون تعلیم وتربیه . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۹:۵۵
Background image

اطلاعیه معاونیت محصلان پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی

توزیع فورمه های اشتراک در امتحان مرکز تحصیلات ماستری، اختصاصی ۱۴ پاس و امتحان کانکور فارغان صنوف دوازدهم برای بخش شبانه این پوهنتون که از تاریخ ۲۰ دلو ۱۳۹۹ آغاز گردیده بود و تا تاریخ . . .

بازگشت به اطلاعیه ها