تدویر جلسه نوبتی کمیته ارتقای کیفیت

sreu_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۹:۳۴
fgf

روز سه شنبه ۲۸ دلو ۱۳۹۹، ورکشاپ آگاهی دهی و تدابیری مرحله بعدی اعتباردهی این پوهنتون برای اعضای کمیته ارتقای کیفیت، در تالار کنفرانس‌های علمی استادان پوهنتون با حضور داشت محترم پوهاند جمشید خان رشیدی معاون امورعلمی پوهنتون،محترم پوهنیار امین اسفندیار آمر ارتقای کیفیت پوهنتون و اعضای کمیته ارتقای کیفیت برگزار شد. در نخست محترم پوهاند جمشید خان رشیدی پیرامون موضوع صحبت نموده افزدند: در سال جدید ۱۴۰۰ برنامه های زیادی روی دست داریم که در ابتدا ارزیابی خویش را از بخش های علمی این پوهنتون با در نظر داشت سلسه مراتب آغاز میگردد و از اعضای کمیته ارتقای کیفیت خواستند که نظریات و پیشنهادات خویش را در این رابطه شریک سازند تا در نظرداشت آن این برنامه وجه بهتر آن عملی گردد. درادامه محترم پوهنیار امین اسفندیا ر آمر ارتقای کیفیت ، در رابطه به چگونگی تطبیق برنامه مذکور صحبت نموده و از اعضای کمیته ارتقای کیفیت پوهنتون تقاضا به عمل آوردند که برای عملی سازی برنامه مذکور و سایر برنامه های دیگر که روی دست است تدابیری لازمی را اتخاذ نمایند. بعد از آن با در نظر داشت اجندای ذیل بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

۱- مرور به فیصله های جلسه قبلی

۲- بحث بالای چک لست های رقابتی

۳- بحث روی پلان عملیاتی تهیه شده

۴- بحث روی برنامه ریزی مروری دوریی سال ۱۴۰۰ خورشید

۵- ترتیب نظارت سالانه در شروع سال ۱۴۰۰

۶- ارزیابی آمرین دیپارتمنت و اساتید در سال ۱۴۰۰

در اخیر نظریات و پیشنهادات خویش را اعضای کمیته ارتقای کیفیت ارائه نمودند و جلسه پایان یافت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۹:۳۴
Background image

تدویر جلسه نوبتی کمیته ارتقای کیفیت

روز سه شنبه ۲۸ دلو ۱۳۹۹، ورکشاپ آگاهی دهی و تدابیری مرحله بعدی اعتباردهی این پوهنتون برای اعضای کمیته ارتقای کیفیت، در تالار کنفرانس‌های علمی استادان پوهنتون با حضور داشت محترم پوهاند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۱:۲۴
Background image

ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی

ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی تمام پلان ها و برنامه های وزارت را در بخش انکشافی به منظور تثبیت وجوه مالی و ارزش پروژه های انکشافی در کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی به روال عادی، به ساعت ۹:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۹، دردفتر ریاست پوهنتون، تحت ریاست محترم پوهنوال لیلما شریفی یما دایرشد. روی. . .

BACK TO NEWS