جلسه شورای اداری پوهنتون

sreu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۲
ghgh

مجلـس اداری پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربـــانی به روال عـادی، به سـاعت ۹:۰۰ قبل ازظهر تاریخ ۱۸ اسد۱۴۰۰، تحت ریاست پوهنوال لیلما شریفی یما رئیس پوهنتون با رعایت تدابیر صحی برگزار گردید و روی آجندای زیر تصامیم لازم اتخاذ شد.

۱- رئیس پوهنتون ضمن خیر مقدم به اعضای هیأت رهبری پوهنتون در آغاز سخنان خویش در مورد شورای رهبری مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۶ وزارت محترم تحصیلات عالی خبر داده افزودند که به اساس فیصله شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی در ولایات که شرایط آغاز دروس به شکل حضوری مساعد میباشد، پوهنتون ها در زمینه اقدام عملی نموده دروس خویش را به شکل حضوری آغاز نمایند و در صورت ممکن پوهنتون ها روی سیستم های بدیل HELMS که در صورت آفلاین کار نمایند تصمیم بگیرند.

۲- موضوع دروس حضوری پوهنتون در جلسه مورد بحث قرار گرفت و به روسای محترم پوهنځی‌ها هدایت داده شد تا صنوف درسی خویش را همه روزه کنترول نمایند. در جلسه همچنان معاون امور محصلان در مورد دروس شبانه معلومات دادند و از روسای محترم پوهنځی‌ها خواسته شد که در قسمت دورس شبانه نیز توجه جدی داشته باشند. جلسه با اهدای تحسین نامه برای محصلان پوهنځی زبان و ادبیات که به طور رضا کار در دفاتر پوهنتون مصدر خدمت شده بودند از جانب هیأت رهبری پوهنتون خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
Background image

مجلس حمایت و پشتیبانی زنان از نظام ا.ا.ا

روز شنبه تاريخ ۲۰ سنبله سال ۱۴۰۰، زنان و دختران اعم از شاگردان مدارس، متعلمان، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را در رابطه به تحصیل غیر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۴، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۲
Background image

۱۳ سنبه ۱۴۰۰

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست این وزارت دایر شد.

در این جلسه معینان علمی، امور محصلان و مالی و اداری، روئسای پوهنتون های مرکز، روئسای ادارات. . .

BACK TO NEWS