جلسه نوبتی شورای معینیت امور محصلان امروز تحت ریاست پوهندوی سید فرهاد شهید زاده معین امور محصلان دایر شد و روی چگونگی آغاز دروس حضوری در نهاد های تحصیلی تصامیم لازم اتخاذ گردید.

sreu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۴:۱۷
اااالا

در این جلسه عمدتاً پیرامون حفظ کیفیت تحصیلات عالی و جبران بعضی کمبودی های سمستر های تشدیدی قبلی، رعایت مقرره های آموزشی نافذ و اتخاذ تدابیر بدیل برای مواردی که تطبیق آن به علت محدویت ها در سمستر جاری ممکن نمی باشد و برگزاری تکمیل دروس حضوری با در نظرداشت و رعایت توصیه های بهداشتی وزارت صحت عامه بحث صورت گرفته و راه های حل پیشنهادی در زمینه مطرح گردید.

در نتیجه طرح دو گزینه یی پیشنهادی برای تکمیل سمستر ها و کریدت ها با در نظر داشت ولایات گرم سیر و سرد سیر کشور جهت ارتقای محصلان به سمستر های بالاتر ارایه گردیده و قرار به این شد تا این گزینه ها به شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی پیشکش گردد.

قرار است یکی از این گزینه ها بعد از تصویب از طریق مقامات دولتی مورد تطبیق قرار داده شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
Background image

مجلس حمایت و پشتیبانی زنان از نظام ا.ا.ا

روز شنبه تاريخ ۲۰ سنبله سال ۱۴۰۰، زنان و دختران اعم از شاگردان مدارس، متعلمان، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را در رابطه به تحصیل غیر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۴، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۲
Background image

۱۳ سنبه ۱۴۰۰

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست این وزارت دایر شد.

در این جلسه معینان علمی، امور محصلان و مالی و اداری، روئسای پوهنتون های مرکز، روئسای ادارات. . .

BACK TO NEWS