دیدار هیأت رهبری پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی از آغاز دروس سمستر تشدیدی

sreu_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۳:۳۲
للل

روز یکشنبه تاریخ ۱۷ اسد ۱۴۰۰، هیأت رهبری پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی از جریان دروس سمستر تشدیدی دیدن و نظارت به عمل آوردند که در راس هیأت محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون، محترم پوهندوی ذکیه ظاهر شریفیان معاون امور محصلان و محترم پوهنوال محمد حسین ندا رئیس پوهنځی علوم طبیعی حضور داشتند. در جریان نظارت از پروسه درسی محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون و محترم پوهندوی ذکیه ظاهر شریفیان هر کدام به نوبه خویش ضمن نظارت و کنترول از صنوف درسی، از محصلان این پوهنتون خواستند که از موقع به دست آمده استفاده درست و اعظمی نمایند و در درس‌های شان کوشش نمایند تا بتوانند نتیجه خوبی را به دست آرند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
Background image

مجلس حمایت و پشتیبانی زنان از نظام ا.ا.ا

روز شنبه تاريخ ۲۰ سنبله سال ۱۴۰۰، زنان و دختران اعم از شاگردان مدارس، متعلمان، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را در رابطه به تحصیل غیر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۴، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۲
Background image

۱۳ سنبه ۱۴۰۰

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست این وزارت دایر شد.

در این جلسه معینان علمی، امور محصلان و مالی و اداری، روئسای پوهنتون های مرکز، روئسای ادارات. . .

BACK TO NEWS