ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی

sreu_admin
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۱:۲۴
یبیب

ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی تمام پلان ها و برنامه های وزارت را در بخش انکشافی به منظور تثبیت وجوه مالی و ارزش پروژه های انکشافی در کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت در مساعی مشترک با بخش های مربوط هماهنگ ساخته و تطبیق پلان استراتیژیک و پالیسی های وزارت مطابق استراتیژی انکشاف ملی افغانستان، را به عهده دارد.

این ریاست در سال 1399 دستاورد های چشمگیری داشته که این دستاورد ها را در ویدیوی ذیل می توانید تماشا کنید.

همچنان ویدیوی دستآورد های ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی را از چینل یوتیوب این وزارت نیز می توانید دریافت نمایید.

لینگ ویدیو

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۹:۳۴
Background image

تدویر جلسه نوبتی کمیته ارتقای کیفیت

روز سه شنبه ۲۸ دلو ۱۳۹۹، ورکشاپ آگاهی دهی و تدابیری مرحله بعدی اعتباردهی این پوهنتون برای اعضای کمیته ارتقای کیفیت، در تالار کنفرانس‌های علمی استادان پوهنتون با حضور داشت محترم پوهاند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۱:۲۴
Background image

ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی

ریاست پلان، پالیسی و تقنین وزارت تحصیلات عالی تمام پلان ها و برنامه های وزارت را در بخش انکشافی به منظور تثبیت وجوه مالی و ارزش پروژه های انکشافی در کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی به روال عادی، به ساعت ۹:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۹، دردفتر ریاست پوهنتون، تحت ریاست محترم پوهنوال لیلما شریفی یما دایرشد. روی. . .

BACK TO NEWS