مجلس نوبتی کمیته مرکز تحقیقات علمی

sreu_admin
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۱۰:۲۵
hhh

مجلس نوبتی مرکز انسجام تحقیقات علمی پوهنتون به روز دوشنبه تاریخ ۲۱ سرطان ۱۴۰۰، با اشتراک محترم پوهاند جمشید خان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون، محترم پوهنیار نرگس ستانکزی آمر مرکز تحقیقات علمی و اعضای مرکز دایر گردید. در این مجلس روی موضوعات ذیل بحث و در زمینه چنین فیصله به عمل آمد:

• در آغاز جلسه٬ به تعداد (۵) اثرعلمی- تحقیقی و پیشنهادات تعیین موضوع استادان پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی و سایر پوهنتون های ولایت جهت بررسی و ارایه فید بک به اعضای مرکز تحقیقات علمی سپرده شد. ثانیاً مسوده ۲۵ ماده ای تحت عنوان چهارچوب کنفرانس های علمی برای رتب علمی استادان از طرف آمر مرکز انسجام تحقیقات علمی ارایه گردید و مورد بحث اعضای مرکز قرار گرفت و فیصله بر آن شد که مسوده مذکور جهت اصلاحات لازمه به محترم دکتور دینا محسنی عضو مرکز تحقیقات علمی وگذار گردد و در جلسه بعدی گردد.

• تعیین تاریخ برای برگزاری دور اول کنفرانس های علمی که به دلیل شیوع ویروس کرونا معطل قرار گرفته بود، فیصله به عمل آمد که بعد از عید قربان تنظیم و آغاز گردد.

• بحث روی تقویم علمی مرکز انسجام تحقیقات علمی که قرار است توسط محترم حسین الله مایار در پروگرامCorelDraw ترتیب نمایند و تمام مناسبت‌های مرکز انسجام تحقیقات علمی در آن درج گردد، آعضای مرکز انسجام تحقیقات علمی کارکرد و نوآوری محترم مایار را در بخش تحقیقات علمی مورد تحسین قراردادند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
Background image

مجلس حمایت و پشتیبانی زنان از نظام ا.ا.ا

روز شنبه تاريخ ۲۰ سنبله سال ۱۴۰۰، زنان و دختران اعم از شاگردان مدارس، متعلمان، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را در رابطه به تحصیل غیر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۴، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۲
Background image

۱۳ سنبه ۱۴۰۰

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست این وزارت دایر شد.

در این جلسه معینان علمی، امور محصلان و مالی و اداری، روئسای پوهنتون های مرکز، روئسای ادارات. . .

BACK TO NEWS