نشست همکاری میان پوهنتون تعلیم وتربیه شهیداستاد ربانی و موسسه (JWL)

sreu_admin
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۹:۳۹
ggg

روز چهارشنبه تاریخ ۲۳ سرطان ۱۴۰۰، نشست همکاری پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی و موسسه (JWL) در کابل، به منظور تدویر کورس های آنلاین شش ماهه جهت بلند بردن سطح علمی استادان، محصلان و کارمندان اداری پوهنتون با همکاری موسسه ( JRS) دایر گردید. در این نشست محترم پوهنوال لیلما شریفی یما رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی، محترم پوهاند جمشید خان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون و از جانب موسسه مذکور، محترم اوربیل (Orbille) رئیس موسسه (JWL) و محترم فهیم ارباب خیل حضور داشتند.

ابتدا رئیس پوهنتون، تشریف آوری رئیس موسسه (JWL) را خوش آمدید گفتند و درجریان صحبت های شان از اقدام نیک و آکادمیک آن اداره اظهارامتنان نموده و حمایت خویش را از برنامه مذکور اعلام نموده و از هیأت مذکور خواستند که در قسمت ظرفیت سازی نیروی بشری پوهنتون را بیشتر همکاری نمایند. متعاقباً محترم پوهاند جمشید خان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون، نیز نظریات خویش را ابراز نموده و تأکید کردند که برنامه مذکور بر مبنای یک تفاهمنامه در پوهنتون آغاز گردد. در اخیر محترم اوربیل (Orbille) رئیس موسسه (JWL) هم در رابطه به موضوع معلومات داده و برای هیأت رهبری پوهنتون اطمینان دادند که کورس های آنلاین را با معیارهای جهانی دایر و تطبیق نمایند. در اخیر این مجلس فیصله گردید؛ تا روی موضوع بیشتر تمرکز گردد و به جلسه بعدی هر دو جانب نظریات پیشنهادات خویش را ارئه نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
Background image

مجلس حمایت و پشتیبانی زنان از نظام ا.ا.ا

روز شنبه تاريخ ۲۰ سنبله سال ۱۴۰۰، زنان و دختران اعم از شاگردان مدارس، متعلمان، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را در رابطه به تحصیل غیر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۴، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۰:۵۲
Background image

۱۳ سنبه ۱۴۰۰

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست این وزارت دایر شد.

در این جلسه معینان علمی، امور محصلان و مالی و اداری، روئسای پوهنتون های مرکز، روئسای ادارات. . .

BACK TO NEWS