افتتاح دفتر آماده گی برای ایجاد دیپارتمنت مددکاری اجتماعی

sreu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۹:۵۳
yyy

به تاریخ هفتم ثور سال ۱۴۰۰ پوهنځی روانشناسی به کمک تخنیکی موسسه JRS و کمک مالی کمیته ناروی برای افغانستان به مبلغ ( ۴۱۴۶$ آمریکایی) که معادل (۳۲۲۵۵۸) افغانی می گردد، اجناس دفتری آماده و برای ایجاد دیپارتمنت مددکار اجتماعی در چوکات پوهنځی روانشناسی تسلیم داده شد. در این برنامه از جانب پوهنتون تعلیم وتربیه شهید استاد ربانی محترم پوهنوال لیلما شریفی یما رییس پوهنتون، محترم پوهاند جمشیدجان رشیدی معاون علمی، محترم پوهندوی عبدلخالق حیدری معاون اداری و محترم پوهنوال زهره ولید رحمانی رییس پوهنځی روانشناسی و از جانب کمیته ناروی برای افغانستان محترم خانم میریم دونانت سجورتن ومحترم پروین عظیمی، از جانب موسسه JRS محترم جیورم سیکورا رییس عمومی در سطح افغانستان و آقای سندیش رییس پروژه، محترم شریفه بهزاد و محترم فهیم ارباب خیل اشتراک داشتند. در این جلسه روی همکاری های همه جانبه بین نهادهای JRS و کمیته ناروی برای افغانستان برای پوهنځی تعلیمات اختصاصی و علوم تربیتی و مسلکی پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی وعده همکاری دادند.

در اخیر از جانب هیأت رهبری پوهنتون برای دو تن از مسوولین موسسه (JRS) و کمیته ناروی سپاس نامه اهدا گردید و دفتر آماده گی برای ایجاد دیپارتمنت مددکاران اجتماعی از سوی هیأت رهبری پوهنتون و هیأت مذکور رسماً افتتاح گردید و به بهره برداری سپرده شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۰:۲
Background image

اخذ امتحان ورودی آماده گی تافل

این برنامه که از طرف آمریت خدمات محصلان به همکاری موسسه حمایت از تعلیم وتربیه جوانان (YESSO) راه اندازی شده بود روز یکشنبه مورخ ۱۲ ثور۱۴۰۰، با حضورداشت محترم پوهنوال لیلما شریفی یما. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۹:۵۳
Background image

افتتاح دفتر آماده گی برای ایجاد دیپارتمنت مددکاری اجتماعی

به تاریخ هفتم ثور سال ۱۴۰۰ پوهنځی روانشناسی به کمک تخنیکی موسسه JRS و کمک مالی کمیته ناروی برای افغانستان به مبلغ ( ۴۱۴۶$ آمریکایی) که معادل (۳۲۲۵۵۸) افغانی می گردد، اجناس دفتری آماده و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۹ - ۹:۵
Background image

۶ ثور ۱۴۰۰ وزارت تحصیلات عالی

از خدمات ارزنده و تلاش های استادان نهاد های تحصیلات عالی که دور اول در تهیه و تکمیل 5 کورس آنلاین که در پلاتفورم edx به نشر رسیده است امروز طی محفلی در وزارت تحصیلات عالی قدرانی بعمل. . .

BACK TO NEWS